Łukasz Aranowski - strona domowa!

QUO VADIS ASTERCITY?


Uwaga!
Obecnie strona ta ma znaczenie tylko historyczne. Jakość usług Aster (bo w tym czasie nazwa firmy wyewoluowała do tejże) jest obecnie w miarę niezła (poza niektórymi sprawami typu hosting stron klientów), jakość obsługi klienta jest - jak dawniej - do dupy. Ale mnie już o tym nie chce się pisać i uroczyście zamykam dział, który prowadziłem niemal 4 lata. :-)

Kulisy korzystania z usług firmy Astercity

Stronę tą założyłem w maju 1999 roku jako protest przeciwko tragicznej jakości usług oferowanych przez firmę ACN (Aster City NET). Prowadziłem ją z większą lub mniejszą intensywnością do roku 2003. W tym czasie interweniowałem nie tylko w sprawach internetu, lecz również telewizji kablowej oraz poziomu obsługi klienta. Wiele spraw udało się zmienić, wiele do dzisiaj kuleje. Stronę zostawiam na pamiątkę oraz ku przestrodze.

Na pytanie - które często zadajecie mi w swych mailach - czy warto u siebie założyć internet przez Aster czy wybrać konkurencję odpowiadam tak: "A co macie do wyboru?". Jeśli sprawną sieć osiedlową - wybierzcie ją. Jeśli badziewne Chello z limitami transferu, albo jeszcze gorszą Neostradę przez oferowaną przez Telekomunę - wybierzcie Aster. Bądź co bądź - również dzięki tej stronie - Aster obecnie wcale nie jest taki zły.

Piszę to, mimo iż sam wyniosłem swoją stronę z serwerów Aster. Nie udało mi się ich w żaden sposób namówić na wprowadzenie dla swoich klientów kont o wysokiej pojemności i z obsługą PHP i MySQL-a, co w cywilizowanym świecie jest standardem. 25 MB i żadnych usług - oto standardowe konto oferowane bezpłatnie klientom (stan na styczeń 2005). Jeśli komuś z Was chce się dalej z nimi walczyć - macie moje pełne poparcie.

Tymczasem zapraszam do lektury archiwów! :-)

Poprawny XHTMLPoprawny CSS
Powrót do strony głównej
Ostatnia zmiana: 4 sierpnia 2017 r.