Łukasz Aranowski - strona domowa!

AWS
Refleksje szarego obywatela...

Uwaga!!!
Strona ta ma znaczenie wyłącznie archiwalne. AWS już nie istnieje, a ich następcy (i z lewa, i z prawa) okazali się jeszcze gorsi. Ale powspominać można... :-)

Obrazki, które znajdziecie poniżej znalazłem gdzieś w sieci. Nie pamiętam niestety gdzie, ani kto jest ich autorem. Sądzę jednak, że warte są dalszego rozpowszechniania. Jeden z nich niestety musiałem trochę ocenzurować, wersję pełną prześlę e-mail'em na życzenie.

Prawica w tym kraju różni się od lewicy tylko w jednej kwestii - o ile tzw. lewica to głównie socjaliści, o tyle tzw. prawica to przede wszystkim narodowi socjaliści z domieszką fundamentalizmu religijnego. Dodatkowo ludzie z prawej strony sceny politycznej chcą nadrobić 50 lat, kiedy kraść nie mogli (bo robiło to PZPR i potem koalicja SLD-PSL). Ponieważ owe 50 lat muszą nadrobić w 4 lata oczywistym jest, że zrezygnowali z pewnej subtelności. Wymienienie CAŁEJ administracji państwowej na "swoich", powszechna korupcja, rozrost biurokracji w celu stworzenia nowych posad oraz karuzela stanowisk owocują niekompetencją, nieudolnością i tym podobnymi cechami charakterystycznymi obecnie rządzących. I tak plakat wyborczy AWS w zbliżających się wyborach parlamentarnych powinien wyglądać tak:

Jeżeli chodzi o kampanię prezydencką, to obrazek poniżej jest właściwie kopaniem leżącego. Ale właśnie Marian Krzaklewski w swojej osobie skupia wszystkie najgorsze cechy AWS - pychę, arogancję, niesłowność, populizm oraz wielką nieudolność. Toteż alternatywa jak poniżej wydaje się być znacznie ciekawszą...

Poprawny XHTMLPoprawny CSS
Powrót do strony głównej
Ostatnia zmiana: 4 sierpnia 2017 r.