Łukasz Aranowski - strona domowa!

Wielki Konkurs z Nagrodami

Opis

Autor każdego serwisu internetowego, nawet jeśli są to strony prywatne odwiedzane nie więcej niż 10 razy na dobę, marzy aby właśnie jego strony były odwiedzane częściej. W wypadku wielkich portali jest to uzasadnione - w końcu im więcej odwiedzających, tym większe dochody z reklam. W przypadku stron takich jak moja, ma to służyć przede wszystkim dobremu samopoczuciu autora. Tak więc i ja postanowiłem zadbać o swoje dobre samopoczucie i wzorem wielkich portali internetowych ogłosiłem WIELKI KONKURS Z NAGRODAMI!

Konkurs miał dwie kategorie: "Pierwsze wejście w XXI wieku" oraz "10000 gość na mojej stronie". W obu kategoriach konkurs został już roztrzygnięty, a wyniki zostały ogłoszone poniżej.

Nagrody w konkursie były całkiem niemałe. Można było wygrać 10 litrów Coca-Coli, bilet w Bieszczady lub 8 wedlowskich czekolad z nadzieniem. Naprawdę warto było się starać!

Wyniki

Roztrzygnięcie w kategorii "I wejście w XXI wieku"

Ciężka to była walka... :-)

Wiedziałem, że osoby spragnione Coca-Coli będą walczyły zajadle, ale nie wiedziałem, że będą liczyły się dosłownie sekundy. Dwóch najzaciętszych graczy różniły zaledwie cztery sekundy wg ich własnych zegarów systemowych. Statystyki wykazały, że wchodziliście na stronę tuż przed (2-3 minuty) północą, aby w decydującym momencie mieć wszystko gotowe do dokonania zrzutu. Wyścig był zacięty i bardzo wyrównany. Wobec tego po długich naradach i wątpliwościach postanowiłem co następuje:

W kategorii "I wejście w XXI wieku" został roztrzygnięty. Ponieważ walka była bardzo zacięta postanowiłem wyłonić dwóch zwycięzców:

Werdykt taki wiąże się z przyznaniem dwóch pierwszych nagród. I tak właśnie się stało - nagrody zostały przyznane. Jednak tylko jeden ze zwycięzców zgłosił się po odbiór nagrody. Czyżby więc walka dla samego piękna rywalizacji? :-)

Roztrzygnięcie w kategorii "10000 gość na mojej stronie"

Domyślać się mogłem, iż będą próby walki nieuczciwej. I faktycznie - jedna z osób używając dwóch adresów na przemian połączyła się z moją stroną przeszło 50 razy oczywiście przekręcając w ten sposób licznik powyżej 10000. Zatem zdyskwalifikowałem osobę łączącą się spod adresów 195.94.197.252 oraz ph193.warszawa.sdi.tpnet.pl. Oznacza to, że w tej kategorii nie przyznałem nagrody.

Poprawny XHTMLPoprawny CSS
Powrót do strony głównej
Ostatnia zmiana: 4 sierpnia 2017 r.